Dnes je: sobota 04.04.2020 | Sviatok má: | Zajtra má sviatok: kontakt@petrzalcan.sk
head
Dnes slnečno a jasno, teploty maximálne 12 stupňov Celzia

Dunajská Lužná – Devils Petržalka 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Príjemné počasie, čas obeda, nepríjemný súper bojujúci o play off. Tak by sa dal v krátkosti charakterizovať hokejbalový duel s Dunajskou Lužnou.

Petržalskí diabli hrali v prvej tretine zle. Viedli síce gólom Derža, ale zvyšok bol v réžii Dunajskej Lužnej.

Súper využíval každú šancu  a všetko vyvrcholilo v oslabení, keď  po pekne zahratej presilovke súpera dostali Devils vyrovnávajúci gól. V druhej tretine sa hra konečne začala podobať tomu, čo Devils chceli, dostali sa do  vedenia, ale súper vyrovanal v presilovke.

6 trestných minút v druhej časti (o ktorých by sa dalo dlho  diskutovať) oslabilo Petržalských diablov a to naše družstvo zabrzdilo v rozlete. Naštastie to na začiatku tretej časti zobral do vlastných rúk Robo Sloboda a po vybojovanej loptičke zakončil nájazd krásnym vinklom – 3:2. Minútu po ňom opäť rozvlnil sieť Deržo a zrazu bolo pohodlných 4:2 pre Devils.

Zápas bol napínavý ale Devil víťazstvo už nepustili. 3 body ostávajú Petržalke a to je hlavné.

Ďalší zápas sa hrá už v sobotu o 9.hod. Súperom našich budú Pavúci z Pezinka.

Autor: Petrzalcan | 11.03.2013 | zobrazené: 1404 x |