Dopravný podnik mesta Bratislavy informuje o novom trasovaní linky číslo 1 . Tá bude jazdiť na trase Hlavná stanica - Obchodná - Námestie SNP - Nám. Ľ. Štúra - Šafárikovo námestie - Námestie SNP - Obchodná - Hlavná stanica.
Ďalšia zmena sa týka linky číslo 3. Tá bude jazdiť cez Petržalku, Šafárikovo námestie, Špitálsku, Blumentál, Račianske mýto, ŽST Vinohrady a Raču. Električka číslo 4 pôjde trasou Karlova Ves - Most SNP - Šafárikovo nám./SND - Špitálska - Trnavské mýto - ŽST Nové Mesto. Na Zlaté Piesky bude premávať každý druhý spoj.
Posilová linka číslo 7 bude v špičkách pracovných dní jazdiť na trase Hlavná stanica - Blumentál - Račianske mýto - ŽST Vinohrady - Rača. Poobede budú spoje končiť na ZŠT Vinohrady.
Električka číslo 9 pôjde cez Karlovu Ves, tunel, Obchodnú, Blumentál, Trnavské mýto a Ružinov.
Interval električiek je 4 minúty v rannej a poobednej špičke, 5 minút v čase medzi špičkami a 7,5 minúty cez víkendy.