Dnes je: utorok 19.03.2024 | Sviatok má: | Zajtra má sviatok: kontakt@petrzalcan.sk
head
Pranostika na dnes Keď je v januári teplo, siaha bieda až na dno.

Devils idú za svojim cieľom

14.apríla sa stretli Petržalka Devils s Novou Dedinkou. Vzhľadom k postaveniu v tabuľke, boli naši protihráči v nevýhode. Ale príjemne prekvapili.

Predovšetkým dobrým pohybom, podčiarknutým výkonom brankára sa im podarilo držať s Devils krok celé dve tretiny.

Do vedenia išli Devils počas nášho oslabenia v prvej tretine, keď sa utrhol kanonier Sloboda a nedal brankárovi šancu.

V druhej časti Devils zbrzdili tri oslabenia. Rozhodcovská píšťalka bola zrejme dobre “nabrúsená” najmä proti našim Devils. A tak na rad prišli protesty. No rozhodcovia boli nekompromisní.

Devils sa museli zmobilizovať a spoliehať  len na svoje sily.

Na hraciu plochu sa vrátil kapitán Pinky a v oslabení po samostatnom úniku zvýšil na 2:0.

V tretej tretine to bolo z našej strany bez chýb , možno aj kvôli tretiemu gólu Slobodu hneď na začiatku tretiny. Dedinka znížila na 1:3.

Gólmi Lichnera, Morku a opäť Morku sme uzavreli skóre na skvelých 6:1 a s tromi bodmi vo vrecku.” Takže spokojnosť, nie je čo riešiť, aj keď trošku mrzí lacný gól,” hovoria Devils o svojom výkone..

Tento víkend  čaká Devils zápas so Skeletons a v zápätí päť dohrávok.

Držme našim chlapcom palce!

Notice: Undefined index: id in /data/b/3/b3b46c20-6a27-4615-8372-e7ac4390fcbf/petrzalcan.sk/web/files/aktuality.php on line 69

Autor: Petrzalcan | 20.04.2013 | zobrazené: 2517 x |